פנינה אלבז

פנינה אלבז

מצד אחד מן הראוי שקודם אציג את עצמי שהרי זה הגיוני בסך הכל.  מצד שני אני מתקשה לבחור את המילים הנכונות שלא רק יגרמו לכם לחייך מתוך הזדהות, למלמל לעצמכם "זאת בסדר זאת" אלא בעיקר יסקרנו מספיק בכדי שתחזרו לבקר אותי כאן שוב. אכן, מאתגר.
ברשותכם, אתחיל אם כך מהסוף – אז (היה) נעים להכיר ואיזה כיף שבאתם. מבטיחה להמשיך ולארח אתכם יפה כשתגיעו לבקר בפעם הבאה.
ועכשיו כשסגרנו את הפינה הזו, נתחיל? יופי. גם אני בעד.

שמי פנינה אלבז. חוץ מלהתקרב בצעדי ענק לגיל 37 ולעכל את העובדה המעניינת הזו, אני עושה עוד כמה דברים בחיי. למשל, אני אמא לשלושה ילדים שמלמדים אותי בכל יום מחדש מהי אהבה ללא תנאים, הכלה, סבלנות, עמידה במילה, בדיקת גבולות ומהו קור רוח בדיוק כשכל מה שאני רוצה הוא להשלים שעות שינה.

אביגיל שלי, ילדה מלאה בחמלה והבנה כלפי הזולת, עוד רגע משנה סטטוס מילדה ל(כמעט) מתבגרת ובעוד מספר חודשים תחגוג בת מצווה. יהל, הסנדוויץ', ילד נבון, סקרן, ומאתגר מאין כמוהו כבר בן 8.5 ואיתמר ה"תות הכבוש" הוא סוג של פיקאסו קטן עם יכולות ריכוז וצביעה מדהימות. כשנרגיש כולנו קצת יותר בנוח אחד עם השני מבטיחה להשוויץ ולנפנף בכל מיני תוצרים, תובנות ומשפטי מחץ של הילדים.
כמובן שכל זה לא היה קורה אלמלא האיש שלי, החבר הכי טוב שלי, לו אני נשואה כבר כמעט 16 שנה.
החצי שנה האחרונה הייתה טובה אלי. במקביל ל- day job שלי, אני סוף סוף מעיזה לפתוח למעני דלתות שהיו סגורות זמן רב מידי בגלל עכבות וחששות. עם כל העומס והתעדוף מחדש שנידרש ממני, אין לי ספק שבשורה התחתונה הילדים מרוויחים אמא שמגשימה את עצמה, אמא שאוהבת את המציאות שהיא יוצרת עבור משפחתה ומנחילה בהם את החשיבות של הגשמה העצמית (וסליחה על המניפסט למרות שרק הכרנו, כן?).
אשמח לשתף אתכם אודות קורותיי, עלילותיי ובעיקר ההוויה המשפחתית שלנו. מה בתפריט אתם שואלים? בואו נראה:

שלושה ילדים – שיהיו בריאים, אבא אחד דתי, אמא אחת שהיא לא ומשפחה גרעינית שמתמודדת, לומדת ובעיקר אוהבת.

תבואו שוב? מקווה שכן.

שלכם,

פנינה

כתיבת תגובה